1. Luty 2018r.

Zorganizowano zbiórkę pieniędzy na rzecz Schroniska dla zwierząt w Sosnowcu - zebrano 228,97 zł.

2. 14.03.2018r.

Zorganizowano wyjazd do Hospicjum Cordis w Katowicach- malowanie jaj wielkanocnych gorącym woskiem. Wolontariusze pomalowali ok. 300 jaj.

3. 19.03.2018r.

Zorganizowano wyjazd do Hospicjum Cordis w Katowicach- kolorowanie jaj wielkanocnych.
( p. G. Lis, wolontariusze)

4. 21.03.2018r.

Przeprowadzono wirtualną adopcję psa Księciunia ze schroniska dla zwierząt w Sosnowcu.
Zadeklarowano miesięczną kwotę w wysokości 30 zł.

5. 07.05.2018r.

Zorganizowano wyjazd do Schroniska dla zwierząt w Sosnowcu.
Dostarczono karmy, koce, akcesoria dla zwierząt.

6. 18.05.2018r.

Uczennica Wiktoria Lipińska ucz. kl. 7a przekazała plakat do Hospicjum „Pola nadziei” w Katowicach w ramach konkursu organizowanego przez placówkę.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas festynu rodzinnego w dniu 16.06.2018r.
(p. I. Frosik)

7. Maj 2018r.

Przeprowadzono zbiórkę drobnych podarunków na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci i ich rodzin z Hospicjum w Katowicach. Zbiórkę zorganizowano z okazji Dnia Dziecka.
Zebrano: materiały papiernicze, słodycze, jedzenie z dłuższą datą ważności, chemię i środki higieniczne.
Zebrane podarunki przekazano do Hospicjum w dniu 30.05.2018r.
( p. K. Kwaśna, p. G. Lis, p. I. Frosik, wolontariusze)

8. 16.05.2018r.

Hospicjum ”Pola nadziei” w Katowicach zorganizowało „Piknik rodzinny” w parku Zadole w Katowicach. Wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunami wspierali organizacyjnie w/w placówkę
( p. I. Frosik).