STRONA GŁÓWNA    pliki cookie    O SZKOLE    KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 54
DLA UCZNIÓW
DLA RODZICÓW
WSPÓŁPRACA Z ZAGRANICĄ
DOWNLOAD
SUKCESY 2016-2017

LP Nazwisko zajęte miejsce nazwa konkursu
1 Julia Łukaszewska

Szymon Płaza
3 miejsce Regionalny Konkurs
Matematyczny „MISTRZOWIE LOGIKI” dla Szkół
Podstawowych oraz Gimnazjów
2 Julia Łukaszewska 2 miejsce VII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół
Gimnazjalnych Katowic
3 Kuć Natalia 5 miejsce 50m styl dowolny na XVI Gimnazjadzie Pływackiej
4 Kuć Natalia 5 miejsce 50m styl grzebietowy na XVI Gimnazjadzie Pływackiej
5 Cholewa Weronika 7 miejsce 50m styl grzebietowy na XVI Gimnazjadzie Pływackiej
6 Cholewa Weronika 7 miejsce 50m styl klasyczny na XVI Gimnazjadzie Pływackiej
7 Lipska Alicja 4 miejsce 50m styl motylkowy na XVI Gimnazjadzie Pływackiej
8 Sonsała Aleksander 9 miejsce 50m styl grzebietowy na XVI Gimnazjadzie Pływackiej
9 Sonsała Aleksander 10 miejsce 50m styl dowolny na XVI Gimnazjadzie Pływackiej
10 Cholewa Przemysław 5 miejsce 50m styl grzebietowy na XVI Gimnazjadzie Pływackiej
11 Alicja Lipska laureat Wojewódzki Kokurs Plastyczno- Fotograficzny "WIERZAKI- SŁODZIAKI”
12 Agata Siemińska 2 miejsce XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 Lat Państwowej Straży Pożarnej- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”
13 Marcin Bajorek
(drużyna)
2 miejsce Międzyszkolny Konkurs "Przyroda z Językiem Angielskim i Niemieckim”
14 drużynowo 10 miejsce 3. Mistrzostwa Katowic Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców
15 Dubiel Dominik 11 miejsce na 61 VI Olimpiada Wiedzy Motoryzacyjnej w Rudzie Śląskiej, szkoły z terenu województwa śląskiego
16 Dzięcioł Szymon 17 miejsce na 61 VI Olimpiada Wiedzy Motoryzacyjnej w Rudzie Śląskiej, szkoły z terenu województwa śląskiego
17 Dubiel Dominik 11 miejsce na 15 VI Olimpiada Wiedzy Motoryzacyjnej- w Salonie Toyota Katowice, szkoły z terenu województwa śląskiego - FINAŁ
18 Marcin Bajorek 2a
Konrad Twardowski 3a
Estera Nawrocka 3b
2 miejsce Międzyszkolny Konkurs pt."Przygoda z językiem angielskim i niemieckim"


[Marcin]

SUKCESY 2015-2016

LP Nazwisko zajęte miejsce nazwa konkursu
1 drużynowo I miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców
2 drużynowo II miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt
3 Martyna Nieborak I miejsce Konkurs Plastyczny „W trosce o nasze bezpieczeństwo”
4 Emilia Hyży II miejsce Konkurs Plastyczny „W trosce o nasze bezpieczeństwo”
5 Alicja Lipska III miejsce Konkurs Plastyczny „W trosce o nasze bezpieczeństwo”
6 Magdalenę Cabała wyróżnienie Miejski Konkurs Plastyczny z cyklu „Śląskie Tradycje” – pod hasłem „Zielony mosteczek ugina się”
7 Magdalena Cabała
Agata Siemińska
Szymon Sobieraj
II miejsce Gra miejska „Śląskie diamenty” (Konkurs o historii Górnego Śląska)
8 Magdalena Jarosz
Marcin Bajorek
I miejsce Międzyszkolny Konkurs Gwary Śląskiej
9 Alicja Lipska
Agata Siemińska
wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Kangur
10 Alicja Lipska
Wojciech Strzewiczek
III miejsce Wojewódzki konkurs pt „Zwierzęta Śląska”
11 Konrad Twardowski I miejsce Międzyszkolny Konkurs „Przygoda z językiem angielskim i niemieckim”
12 Marcin Skawiński II miejsce VI Edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Literatury Sakralnej pod hasłem „Zanurzeni w Miłosierdziu”
13 Julia Łukaszewska I miejsce VI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół Gimnazjalnych Katowic Mistrz Ortografii 2016
14 Konrad Gołuszka finalista Ogólnopolski konkurs „ W okowach lodu”
15 Gabriela Leks II miejsce Wojewódzki konkurs „Zwierzęta Śląska”
16 Paulina Klaja
Karolina Dobrzyń
finalistki Wojewódzki konkurs „Zwierzęta Śląska”
17 Magdalena Palion finalistka Wojewódzki konkurs plastyczny „Przyrodnicze Katowice”
18 Jolanta Komandera
Kamil Krakowiak
I miejsce Międzyszkolny konkurs „Przygoda z językiem angielskim i niemieckim”
19 Paulina Klaja I miejsce Miejski konkurs plastyczny „ Czar Katowic – rodzinne odkrywanie miasta”
20 Paulina Klaja II miejsce Miejski konkurs plastyczny „ Street Art. – to miejsce czeka na Ciebie”
21 Karolina Sawczak
Karolina Rakfalska
ekzeqwo I miejsce Międzyszkolny Konkurs „Giszowiec za 100 lat”
22 Magda Palion I miejsce Międzyszkolny konkurs plastycznym "Zareklamuj swój zawód"
23 Gabriela Leks II miejsce Międzyszkolny konkurs plastycznym "Zareklamuj swój zawód"
24 Karolina Rakfalska III miejsce Międzyszkolny konkurs plastycznym "Zareklamuj swój zawód"
25 Gabriela Leks I miejsce Międzyszkolny konkurs literacki „Giszowiec za 100lat”
26 Paulina Klaja II miejsce Konkurs środowiskowy „Super-bohater Giszowca”
27 Magda Palion III miejsce Konkurs środowiskowy „Super-bohater Giszowca”
28 Agata Siemińska
Alicja Lipska
wyróżnienie Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur"


[Marcin]

SUKCESY 2014-2015

LP Nazwisko zajęte miejsce nazwa konkursu
1 Anna Maryniok wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pt "Moje pasje"
2 Natalia Osial II miejsce Miejski konkurs plastyczny pt. "Ekspresja emocji"
3 Angelika Marczyk III miejsce Wojewódzki konkurs recytatorski, organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych im. Mielczarskiego
4 Monika Plop-Pałubiak wyróżnienie Wojewódzki konkurs recytatorski, organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych im. Mielczarskiego
5 Adam Buda
Magdalena Michałek
Natalia Osial
Dawid Giemsa
Marcin Jurecki
finaliści Wojewódzki konkurs biologiczny pt. "Z biologią za pan brat"
6 Paulina Pilarczyk I miejsce Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pt "Moje pasje"
7 Adam Buda
Kamil Dąbrowski
Paulina Pilarczyk
Magdalena Nowak
Monika Pukin
Marcin Jurecki
Julia Ror
Żaneta Kurpanek
finaliści Wojewódzki Konkurs "Zwierzęta Śląska"
8 Krzysztof Hopa I miejsce VI powiatowy Konkurs Informatyczny
9 Jolanta Komandera
Kruszyńska Wiktoria
Karolina Sawczak
Karolina Dobrzyń
Julia Grzywacz
Laura Śmieja
Estera Nawrocka
Wiktoria Grabolus
Barbara Płoszaj
Natalia Osial
Magdalena Michałek
Paulina Mastalerz
Angelika Synowiec
III miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej
10 Magda Nowak
Piotr Stolarza
Angelika Marczyk
wyróżnienie wojewódzki konkurs na książkę elektroniczną ,,Katowice w latach 60''
11 Kamil Krakowiak finalista Wojewódzki konkurs przedmiotowy z jezyka niemieckiego
12 Magdalena Palion
Jolanta Komandera
Weronika Urbańska
Karolina Sawczak
Karolina Dobrzyń
Julia Grzywacz
Laura Śmieja
Estera Nawrocka
Barbara Płoszaj
Paulina Pilarczyk
Wiktoria Grabolus
I miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt
13 Kruszyńska Wiktoria III miejsce Mistrzostwa Katowic w L. A - rzut oszczepem
14 Paulina Klaja
Karolina Rakfalska
II miejsce Miejskim Konkursie Plastycznym ,,Wędrówka po mojej dzielnicy" z cyklu ,, Śląskie tradycje"
15 Liwia Staniszewska I miejsce Międzyszkolny konkurs z Języka Polskiego "Z poprawną polszczyzną za pan brat"
16 Julia Ror III miejsce Międzyszkolny konkurs z Języka Polskiego "Z poprawną polszczyzną za pan brat"


[Marcin]

SUKCESY 2013-2014

LP Nazwisko zajęte miejsce nazwa konkursu
1 Magdalena Palion II miejsce Sztafeta 4×50m stylem dowolnym dziewcząt na XIII Gimnazjadzie Pływackiej
2 Magdalena Palion II miejsce Sztafeta 10×25m stylem dowolnym na XIII Gimnazjadzie Pływackiej
3 Patryk Morawski
Karolina Dobrzyń
Weronika Ogórczyk
laureaci konkurs ekologicznym "Zanieczyszczenia powietrza"
4 Magdalena Michałek II miejsce 500 metrów stylem motylkowym na XIII Gimnazjadzie Pływackiej o Puchar Prezydenta Katowic
5 Magdalena Michałek II miejsce sztafeta 4 X 50 stylem dowolnym dziewcząt
6 Magdalena Michałek II miejsce sztafecie 4 X 50 stylem grzbietowym
7 Paweł Wojewnik III miejsce sztafeta 4 X 50 stylem dowolnym chłopców na XIII Gimnazjadzie Pływackiej o Puchar Prezydenta Katowic
8 Magdalena Michałek
Paweł Wojewnik
II miejsce sztafeta mieszana 10 X 25 stylem dowolnym
9 Donata Kamińska wyróżnienie konkurs recytatorski "Rok Juliana Tuwima"
10 Weronika Wójcik
Agata Pawlaczyk
Paulina Twardowska
Angelika Mucha
finalistki wojewódzki konkurs szkół gimnazjalnych " Z biologia za pan brat"
11 Małgorzata Gorol I miejsce konkurs ekologicznym "Kochasz dzieci, nie pal śmieci".
12 Vivienne Tworzydlak I miejsce 100 m stylem zmiennym na XIII Gimnazjadzie o Puchar Prezydenta Katowic
13 Vivienne Tworzydlak II miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50m stylem dowolnym na XIII Gimnazjadzie o Puchar Prezydenta Katowic
14 Vivienne Tworzydlak II miejsce sztafeta mieszana 10 x 25m stylem dowolnym na XIII Gimnazjadzie o Puchar Prezydenta Katowic
15 Sonia Fajęcka II miejsce 50 m stylem dowolnym na XIII Gimnazjadzie o Puchar Prezydenta Katowic
16 Magdalena Apriasz
Sonia Fajęcka
II miejsce w sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym oraz II miejsce w sztafecie mieszanej 10 x 25m stylem dowolnym na XIII Gimnazjadzie o Puchar Prezydenta Katowic
17 Bartosz Pajetka
Sebastian Popiołek
Robert Bensz
III miejsce sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym chłopców na XIII Gimnazjadzie o Puchar Prezydenta Katowic
18 Bartosz Pajetka
Sebastian Popiołek
Robert Bensz
Przemysław Rudzki
II miejsce sztafeta mieszanej 10 x 25m stylem dowolnym na XIII Gimnazjadzie o Puchar Prezydenta Katowic
19 Karolina Dobrzyń
Weronika Urbańska
Karolina Sawczak
Paulina Pilarczyk
II miejsce mistrzostwa Katowic szkół gimnazjalnych w p.nożnej dziewcząt.
20 Adam Buda
Dominik Polak
II miejsce turniej wiedzy o zwierzętach w Pałacu Młodzieży
21 Krzysztof Hopa II miejsce wojewódzki konkurs " Solidarność na Górnym Śląsku -Droga do Wolnośći "
22 Krzysztof Hopa III miejsce międzyszkolny konkurs ortograficzny szkół gimnazjalnych
23 Magdalena Apriasz II miejsce miejski konkurs plastyczny z cyklu "Śląskie tradycje" pt. "Zabawy na śląskim podwórku"
24 Donata Kamińska III miejsce miejski konkurs plastyczny z cyklu "Śląskie tradycje" pt. "Zabawy na śląskim podwórku"
25 Weronika Wójcik wyróżnienie międzynarodowy konkurs plastyczny "Co w trawie piszczy" zorganizowanym z okazji Dni Polsko-Czeskich
26 Vivienne Tworzydlak I miejsce miejski konkurs na prezentację multimedialną pt. "W pracowni pana Gawlika"
27 Patryk Fidelus III miejsce miejski konkurs na prezentację multimedialną pt. "W pracowni pana Gawlika"
28 Weronika Wójcik III miejsce konkurs wojewódzki pt. "ObudĽ w sobie myśl techniczną"
29 Arkadiusza Nauki I miejsce Konkursi miejski pt. "Młody designer"
30 Pawel Antolak
Sebastian Bialik
Adam Buda
Michał Buda
Dawid Ficek
Patryk Godniak
Natalia Osial
Karolina Rakfalska
Paweł Rosołowski
----- Certyfikaty CISCO w zaksresie IT
31 Apriasz Magdalena
Bensz Robert
Brzezińska Gabriela
Buda Adam
Chiliński Rafał
Chlipała Kinga
Cieluch Laura
Czwarnok Michał
Deba Paweł
Długajczyk Michał
Fajęcka Sonia
Fidelus Patryk
Florek Natalia
Gala Natalia
Gigla Aleksandra
Głębowicz Paweł
Gorol Małgorzata
Gröger Daniel
Hajduk Łukasz
Holewa Martyna
Hopa Krzysztof
Kalder Aleksandra
Kamińska Donata
Kubicki Szymon
Kunicka Oliwia
Liguzińska Anna
Lorenc Karolina
Łukaszewicz Karolina
Małyska Dawid
Miozga Wiktoria
Nauka Arkadiusz
Nejman Grzegorz
Nowak Magdalena
Osial Natalia
Pajestka Bartosz
Pawlaczyk Agata
Plop - Pałubiak Monika
Popiołek Sebastian
Rozkoszny Jarosław
Rudzki Przemysław
Sojka Wiktoria
Stępień Kacper
Stolarz Piotr
Tomczok Kamil
Twardowska Paulina
Tworzydlak Vivienne
Welc Patrycja
Wojciechowska Sandra
Wojewnik Paweł
Wójcik Weronika
----- Certyfikaty ECDL


[Marcin]

SUKCESY 2012-2013

LP Nazwisko zajęte miejsce nazwa konkursu
1 Mateusz Knapek II miejsce - indywidualne

II miejsce - w deblu

I miejsce - drużynowo

Zawody o Puchar Polski w Tenisie Stołowym Niepełnosprawnych
2 Mateusz Knapek III miejsce - indywidualne

III miejsce - w deblu

II miejsce - drużynowo

kwalifikacja do Mistrzostw Polski Pełnosprawnych

kwalifikacja do Zawodów ITTF w Hiszpanii
Mistrzostwa Polski dla Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym
3 Vivienne Tworzydlak II st. grzbietowym Międzyszkolne zawody w pływaniu
4 Vivienne Tworzydlak II st. zmiennym Międzyszkolne zawody w pływaniu
5 Sonia Fajęcka III st. grzbietowym Międzyszkolne zawody w pływaniu
6 drużynowo dziewczyny ---- finał mistrzostw Katowic w siatkówce
7 Katarzyna Dolecka II st. grzbietowym Międzyszkolne zawody w pływaniu
8 Katarzyna Dolecka II st. dowolnym Międzyszkolne zawody w pływaniu
9 Michał Skotniczny II Turniej Wiedzy Technicznej
10 Nicoletta Podyma półfinalistka wojewódzki konkurs "Z biologią za pan brat"
11 Katarzyna Dolecka I st. dowolnym XII Gimnazjadzie Pływackiej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic
12 Katarzyna Dolecka I st. grzbietowym XII Gimnazjadzie Pływackiej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic
13 Katarzyna Dolecka
Vivienne Tworzydlak
Sonia Fajęcka
Magdalena Michałek
I miejsce w sztafecie dziewcząt 4x50m st. dowolnym XII Gimnazjadzie Pływackiej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic
14 Katarzyna Dolecka otrzymanie tytułu "Najlepszej Pływaczki Zawodów" XII Gimnazjadzie Pływackiej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic
15 Wojciech Wolny
Paweł Głębowicz
Mateusz Knapek
II miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym
16 Aleksandra Hul wyróżnienie Międzyszkolny konkurs Literacki "Barwy Śląska"
17 Karolina Szyszka
Magdalena Malik
Wojciech Wolny
Rafał Wróbel
III miejsce turniej koszykówki drużyn mieszanych
18 Wojciech Wolny
Tomasz Jaworski
Damian Murza
Bartosz Lengling
Patryk Bigos
Tomasz Wojciechowski
Gabriel Janiec
Paweł Matyja
Adam Jędrzejak
Mateusz Okoń
Maciej Michałek
I miejsce halowy turniej piłki nożnej
19 Paulina Matczak
Wojciech Wolny
Tomasz Jaworski
- I miejsce konkurs szkolny na najlepszy "Osobisty model zdrowego stylu życia"
20 Katarzyna Angelus
Mateusz Piórkowski
I miejsce szkolny konkurs Integracyjny z j. angielskiego "Together"
21 Magdalena Malik I miejsce szkolny konkurs matematyczny " Funkcje w życiu codziennym"
22 Adriana Polak I miejsce szkolny konkurs biologiczny " Choroby genetyczne człowieka"
23 Karolina Szyszka I miejsce szkolny konkurs biologiczny " Giszowiec miasto ogród"
24 Marcelina Tyla I miejsce szkolny konkurs biologiczny " Ochrona przyrody na Śląsku"
25 Vivienne Tworzydlak III st. zmiennym Mistrzostwa Katowic Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu na 100 m
26 Magdalena Michałek I miejsce st. motylkowym XII Gimnazjadzie Pływackiej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic
27 Adam Buda
Dominik Polak
Kamil Zwoliński
Brajan Sklarek
Kamil Dąbrowski
I miejsce Konkurs na Sobowtóra Postaci Bajkowej z Baśni Grimm
28 Adam Buda półfinalista Wojewódzki Turniej Wiedzy o Zwierzętach organizowany przez Pałac Młodzieży
29 Kamil Dąbrowski
Brajan Sklarek
II miejsce Szkolny Konkurs na najlepszy "Osobisty model zdrowego stylu życia"
30 Michał Kuś II miejsce Szkolny Turniej Tenisa
31 Michał Długajczyk I miejsce Konkurs Wiedzy o Szwajcarii
32 Krzysztof Hopa I miejsce Szkolny Konkurs na najlepszy "Osobisty model zdrowego stylu życia"
33 Piotr Jałowiecki II miejsce Konkurs Wiedzy o Szwajcarii
34 Weronika Wójcik finalistka Konkurs dla klas III GEOMAT
35 Weronika Wójcik I miejsce Szkolny Konkurs "Mistrz Sudoku"
36 Magdalena Apriasz I miejsce Szkolny Konkurs " Narkotykom mówię NIE"
37 Arkadiusz Nauka I miejsce Szkolny Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną w języku niemieckim
38 Angelika Mucha I miejsce Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Geograficznej Krajów Anglojęzycznych
39 Angelika Mucha I miejsce Szkolny Konkurs " Wiem co jem"
40 Angelika Mucha
Anna Liguzińska
I miejsce Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych organizowany w ramach Dnia Języka Niemieckiego
41 Patrycja Welc I miejsce Szkolny Konkurs na najlepszy "Osobisty model zdrowego stylu życia"
42 Patrycja Welc I miejsce Szkolny Konkurs "Zdrowy styl życia"
43 Piotr Gromadowski I miejsce Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
44 Szymon Kubicki
Paweł Głębowicz
Natalia Gala
Kacper Stępień
Karolina Łukaszewicz
Magdalena Apriasz
Patryk Fidelus
Kinga Chlipała
Weronika Wójcik
Agata Pawlaczyk
----- Certyfikaty CISCO w zaksresie IT


[Marcin]

Nasze SUKCESY POZASZKOLNE 2011-2012

LP Nazwisko zajętemiejsce nazwa konkursu
1 Monika Hołownia

Agnieszka Lesik
1

3
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Sport i rekreacja w moim mieście"
2 Karolina Gorstka

Karolina Wydra

Angelika Gorstka

Patrycja Stolarz, Patrycja Pawlik
1

2

3


wyróżnienie
Miejski Konkurs Plastyczny "Zabytki architektury i przyrody. Piękne miejsca Katowic"
3 Marcin Chilicki finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki
4 Marcin Chilicki wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs matematyczny "Kangur"
5 Wiktoria Gałuszka 1 Mistrzostwach Katowic Szkół Gimnazjalnych, rzut oszczepem
6 Magdalena Wojciechowska 2 50 m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Katowic Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu
7 Magdalena Wojciechowska 3 50 m stylem grzbietowym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 im. Adama Kocura w Katowicach
8 Marcin Kindrat wyróżnienie Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w etapie rejonowym
9 Patrycja Stolarz 2 Miejski Konkurs "Zmiany klimatyczne- wyzwanie dla nas wszystkich"
10 Anna Apriasz, Karolina Wydra, Wiktoria Gałuszka, Paulina Moryc Wyróżnienie i nagrodę książkową za udział i pomoc w organizacji "Jarmark Zdrowia" w Hali Widowiskowo -Sportowej "Spodek" w Katowicach
11 Paweł Gąsior 2 Wojewódzki konkurs humanistyczno - informatyczny "Prawa dziecka i ich pnestrzeganie we wspołczesnym świecie -grafika komputerowa, prezentacja multimediaIna Iub film" kat grafika komputerowa
12 Nicoletta Podyma wyróżnienie Miejski Międzyszkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną ,,Janusz Korczak -- przyjaciel dzieci"
13 Weronika Urbańska

Kinga Chlipała
1


2
Wojewódzki Konkurs Recytatorski ,,W kręgu poezji lagrowej więĽniarek obozu KL Ravensbruck" pod patronatem Marszałka Senatu Rzeczpospolitej Bogdana Borusewicza - etap rejonowy
14 Nicoletta Podyma wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs na Pracę z Literatury ,,Granice zwierzeń"
15 Paweł Gąsior
Marcin Kanclerz
finaliści Wojewódzki Konkurs poezji Zbigniewa Herberta
16 Katarzyna Dolecka 3 50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Katowic Szkół Gimnazjalnych w pływaniu
17 Sonia Fajęcka

Vivienne Tworzydlak
3


2
Gimnazjada Pływacka o Puchar Prezydenta Katowic - styl dowolny
18 Vivienne Tworzydlak 2 Międzyszkolny konurs plastyczny "Jak Leonardo namaluj swoją Mona Lisę"
19 Paulina Twardowska 2 50 m stylem klasycznym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 im. Adama Kocura w Katowicach
20 Joachim Gasz 2 Miejski Konkurs Wiedzy o Kolonii pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice
21 Aleksandra Szkudlarek
Agnieszka Lesik
Magdalena Wiśniewska
2 Wojewódzki Turniej Wiedzy o Przyrodzie Górnego Śląska


[Marcin]

MATERIAŁY OBCE ZNAJDUJĄCE SIĘ W NINIEJSZYM SERWISIE SĄ PREZENTOWANE WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH.
JEŚLI KTOKOLWIEK UWAŻA, ŻE ICH PREZENTACJA MOGŁABY NARUSZAĆ PRAWA OSÓB TRZECICH OBOWIĄZANY JEST
NIEZWŁOCZNIE POINFORMOWAĆ O TYM ZARZĄDZAJĄCEGO NINIEJSZYMI STRONAMI W CELU EWENTUALNEGO USUNIĘCIA TAKICH MATERIAłÓW.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone