Postanowienie Śląskiego Kuratora Oświaty

1. Postanowienie Śląskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego – rok szkolny 2018/2019

2. Decyzja Ślaskiego Kuratora Oświaty-2018

3. Załączniki: Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych publicznych szkół ponadgimnazjalnych (z wyjątkiem szkół policealnych oraz liceów ogólnokształcących dla dorosłych), klasy pierwszej trzyletniej branżowej szkoły I stopnia, na rok szkolny 2018/2019.

Rekrutacja elektroniczna pod adresem:

www.slaskie.edu.com.pl

[Kuratorium Oświaty w Katowicach]